כשאיכות ויצירתיות נפגשים ליצירת האירוע המושלם שלכם

אדלה רביבו מייסדת החברה, מפיקת אירועים במקצועה עם ותק של 10 שנים בעולם האירועים חתונות, בר מצווה, בת מצווה, כנסים, נשפים ועוד...

פיצחנו את המתכון לאירוע מושלם:

פתיחה חזקה עם כניסה מרשימה ומוזיקה טובה, אופציה להקלטת שיר, אטרקציות ייחודיות, וכשהכל מגיע ממקום אחד ברמה הכי גבוהה, עם המון אהבה - אין ספק שהאירוע יוכרז כהצלחה.

אדלה הפקות היא החברה הראשונה מסוגה בארץ אשר מספקת לבעלי האירוע את כל השירותים הנדרשים להפקת אירוע מושלם והכול במקום אחד.

חתונת החלומות שלכם

כניסה מרשימה לאירוע זהו החלק העיקרי בערב. אנחנו נדאג לכניסה מרגשת, ייחודית שיכולה לכלול מגוון אטרקציות לשדרוג הכניסה. בנוסף, ניתן להוסיף לכניסה שיר ייחודי בעיצוב אישי, שנשמח לסייע לכם בכתיבתו, ואותו אפשר להקליט באולפני ההקלטות של ONE אירועים.

אירועי בר ובת מצווה ועוד

חופת מצווה, במה מעוצבת, טקס בר מצווה מרגש, הכול מוכן, כולם כבר כאן! זהו רגע מיוחד, טהור ולבן ואתם חתן וכלת המצווה. נמצאים בתוך הבמה ולאט לאט בצורה מרגשת, עולים מול הקהל אל במה לבנה ונוצצת... מתרגשים???

מופעים ייחודיים

לאחר 15 שנות וותק, ניסיון, ומאגר אדיר של לקוחות מרוצים מצאנו את הדרך להצלחה מובטחת, ולהפיכת כל אירוע להפקה מיוחדת, מושקעת, איכותית, ובעיקר להפיכת האירוע לאחד מסוגו. מלבד הפיכת האירוע למיוחד, אנחנו בONE הפקות נעזור גם לכם, מארחי האירוע, להפוך ללהיט הערב!

יצירת קשר לאירוע מושלם