איך תרצו שאירוע בר המצווה שלכם יתחיל?

מומלץ: נדנדנת מגן דויד

מומלץ: שערי שמיים

מומלץ: ילדי ציון

ריקוד סלואו עם אמא

מומלץ: צמד זמרים

כניסה מרגשת - כניסת DJ

כניסת מגן דוד מתפוצץ

להקת רקדנים

כניסה מרגשת - זמר לבר מצווה

כניסה לבר מצווה זה מעמד מאוד מרגש גיל בו חתן בר מצווה עולה לתורה, לכן חשוב מאוד שבאירוע כזה נמצא הפקה מיוחדת לבר מצווה שתרגש את הקהל. טקס בר מצווה הוא מעמד בו חתן בר המצווה עומד מול הקהל זה בפעם הראשונה לוקח על עצמו עול תורה ומצוות.
היום אפשר לעשות את הטקס הזה בדרכים שונות צעירות יותר, יש כאלה שאפילו הולכים לכיוון קצת פחות מרגש, כמו כניסה לבר מצווה ברייקדאנס ריקוד לבר מצווה שיר לבר מצווה דרשה בראפ לבר מצווה וכו.

אבל אין כמו טקס בר מצווה וכניסה לבר מצווה מרגשת כניסת בר מצווה, כניסה לבר מצווה שקשורה לדעת זה מסורת תמיד אבל תמיד תרגיש את הקהל ותעשה את העבודה. לכן אמא יקרה חשוב מאוד לבחור כניסה לחתן בר המצווה, שתתאים ותאפיין את מעמד הבר מצווה.
בחברת "ONE אירועים" יש כניסות מיוחדות לבר מצווה, מופעים מרגשים ביניהם "ילדי ציון" מותג יוקרתי של החברה אלי ציון, להקת ילדים מזמרים שמלווה את חתן בר המצווה בכניסה שלו בצורה מרגשת וקלאסית.

גם בכניסת שערי שמיים חתן בר מצווה אולי מנוף למעלה אך אלה שני אלמנטים שונים לגמרי, בשערי שמיים חתן בר מצווה עולה למעלה מעל הכותל ולאחר מכן יצא מהכותל החוצה הוא פותח את שערי שמיים. לעומת זאת במגן דוד חתן הבר מצווה נמצא בגובה ויורד למטה אל הקהל. שתיהן כניסות לבר מצווה מרגשות.

כניסה מדהימה שהושקה בשנת 2018 מופע תלת מימד של "ONE אירועים" בו חתן בר מצווה מספר את הסיפור חיים שלו באמצעות סרט, לאחר מכן הוא יוצא מתוך מסך עם שתי דלתות. מיוחד מקורי!

ושווה לראות כניסה מהממת לבר מצווה הרכב ווקאלי בשם וגאס, נותן לאירוע אווירה אחרת.

אם אתם מחפשים זמר לאירוע או זמרת לאירוע כניסה מיוחדת לבר מצווה ראשונה פשוט לחצתם על הדף של וגאס.

באתר הרכב ווקאלי נדיר שמרגש את הקהל ושר בקבלת פנים לקבל את האורחים בכניסת חתן בר מצווה, בשיר בר מצוו,ה במנה ראשונה, זה שיר סלואו לחתן בר מצווה.

מלאו את הטופס עכשיו ונדאג לאירוע שלא תשכחו